Wnętrze o smaku kawy

Beże i brązy to jedne z najczęściej wybieranych kolorów do aranżacji wnętrz. Zarówno architekci, jak i użytkownicy kochają je za ich naturalność, ponadczasowość oraz uniwersalny charakter. Ich tonacja zwykle nawiązuje do kolorów kawy, dlatego specjalnie z myślą o współczesnych trendach aranżacyjnych, firma Technistone wzbogaciła swoją ofertę o cztery nowe powierzchnie konglomeratowe nawiązujące do najpopularniejszych odcieni tego napoju.

Beże i brązy posiadają wiele odcieni, więc bez problemu można wykorzystać je w każdej sytuacji projektowej. Świetnie sprawdzą się one zarówno w przestrzeniach utrzymanych w duchu klasycznym, jak i nowoczesnym, wprowadzając do pomieszczenia ciepłą aurę oraz budując bardzo przytulną atmosferę. Ponadto wnętrze utrzymane w beżowo-brązowej kolorystyce zawsze będzie prezentować się elegancko i atrakcyjnie. Barwy te doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu naszego mieszkania i domu.

Warto zauważyć, że beżowo-brązowa kolorystyka często nawiązuje do tonacji kawy. Tak jest również w przypadku materiałów firmy Technistone i nowych kolorów z linii Starlight  – począwszy od intensywnego Corto, przez wzbogaconą o ciepły odcień czekolady Mokkę, mleczną Caffe Latte, a kończąc na chłodnej, niczym mrożona kawa Frappe. Materiały te zostały wyprodukowane według unikalnej, włoskiej technologii Breton, dzięki której wyróżniają się bardzo efektownym designem oraz bezkonkurencyjnymi właściwościami użytkowymi. Są one bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki znikomej porowatości nie wchłaniają wody, cechują się podwyższoną odpornością na zarysowania oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a także wyróżniają się wysokim stopniem higieniczności.

Nowości Technistone w odcieniach kawy, znajdą swoje zastosowanie we wnętrzach zaaranżowanych w każdym stylu. Starlight Corto ze względu na swoją odważną ciemną barwę jest wprost stworzony do eleganckich pomieszczeń. Doskonale podkreśla wytworny charakter aranżacji oraz dodaje jej kunsztownego szyku. Starlight Mocca, wyróżnia się z kolei jaśniejszą kolorystyką, która nawiązuje nieco do barwy karmelu. Materiał ten doskonale komponuje się z  klasycznymi, przytulnymi pomieszczeniami. Starlight Latte to propozycja w mlecznym odcieniu. Konglomerat w tym wybarwieniu odnajdzie się w spokojnych wnętrzach, wśród stonowanych kolorów i subtelnych dekoracji. Ostatnią nowością jest powierzchnia nawiązująca do tonacji mrożonej kawy – Starlight Frappe. Pasuje ona do nowoczesnych wnętrz, którym chcemy dodać nieco lekkości i świeżości. Dodatkowo wszystkie te materiały, podobnie jak cala linia Starlight, zawierają w sobie drobiny szkła i zwierciadeł, dlatego pod wpływem promieni słonecznych czy światła sztucznego mienią się tysiącem barwnych iskier, dodając pomieszczeniu efektownego czaru.  Materiał Technistone w kolorach kawy doskonale sprawdzi się nie tylko pod postacią blatów, ale także w roli okładziny ściennej, fartuchów kuchennych, a także posadzek czy parapetów.