Wakacje nad basenem – letnie realizacje TechniStone®

Gdy mówimy lato, myślimy basen. Chłodna woda, a na dworze skwar – do tego przyjaciele lub rodzina i nie trzeba nic więcej, by wakacje stały się idealne. Gdzie w tym sielankowym obrazku jest miejsce dla TechniStone®? Wbrew pozorom marka dba nie tylko o kuchnie i łazienki swoich klientów, ale sprawia też, że ich wakacje nabierają eleganckiego sznytu. Wszystko za sprawą materiałów, które proponuje. Basen można wykończyć płytkami, oczywiście, ale można też postawić na elegancję i trwałość. Konglomerat kwarcytowy TechniStone®sprawdzi się doskonale na ścianach, podłogach schodach w domu, ale i na basenie. Zerknijcie!

Pomysł na posiadanie własnego basenu mogą rozważyć właściciele dużych domów, gdy mowa o pływalni wewnętrznej lub osoby posiadające spore działki, na których zmieści się basen zewnętrzny. Przydomowe, własne „kąpielisko” to w Polsce wciąż luksus, ale jeśli kochająca lato rodzina planuje kupić letni dom w Grecji czy Hiszpanii, basen będzie obowiązkowy.

Zaprojektowanie choćby niewielkiego oczka do kąpieli jest wyzwaniem – należy pamiętać o bezpieczeństwie, basen musi być też trwały, ale i po prostu, ładny. W każdym przypadku z pomocą przychodzi TechniStone®. Wykończenie całego pomieszczenia konglomeratem kwarcytowym ma same zalety. Mowa nie tylko o właściwościach takich jak bezspoinowe łączenie czy odporność na uszkodzenia mechaniczne.

  • Save

Duże płyty konglomeratu prezentują się elegancko, a basen nagle przestaje być tylko miejscem do uprawiania sportu, staje się letnim salonem. To tam właściciele spędzają czas, gdy robi się gorąco, zapraszają gości.

  • Save

Świetnym pomysłem jest połączenie produktów TechniStone®z drewnem, które ociepli wnętrze. Można skusić się na odporne na wilgoć drewna egzotyczne albo świetnie je imitujące płytki.

Ciekawym rozwiązaniem będzie też użycie materiałów w ciemnym, wręcz czarnym kolorze. Wówczas, zamiast jasnego pomieszczenia kojarzącego się z beztroskim urlopem, stworzymy szykowne, intymne wnętrze.

  • Save