Stwórz przyjemny klimat jesienią w swoim domu!

Aby nie dać się jesiennej chandrze, wprowadźmy do swoich wnętrz sezonowe dodatki i kolory jesieni – złoto, żółcienie, pomarańcze, czerwienie i brązy. Zadbajmy również o odpowiednie oświetlenie. Tym sposobem, dodamy naszej stylizacji optymistycznego looku i z uśmiechem przetrwamy tę chłodną i deszczową porę roku!

Poprawmy sobie humor!

Dom jest miejscem, w którym chcemy czuć się dobrze i bezpiecznie o każdej porze roku. Aura panująca jesieną za oknem często wpływa jednak niekorzystane na nasze samopoczucie, dlatego tak ważne okazuje się zadbanie o detale. Cicha, nastrojowa muzyka, delikatny zapach olejków eterycznych, subtelne płomienie świec lub rozpalony ogień w kominku może zdziałać cuda! Jeśli do tego wszystkiego dodamy aromatyczną herbatę, gorącą czekoladę lub ulubioną lekturę, mankamenty jesieni możemy obrócić w jej zalety.

Bogactwo jesiennych barw

Kolory odgrywają w naszym życiu ogromną rolę. Dzięki ich odpowiedniemu wyborowi, możemy nadać stylizacji odpowiedniego charakteru, a przy tym poprawić swoje samopoczucie. Na przykład wprowadzając do swoich wnętrz odcienie złota, żółcienie, pomarańcze, czerwienie i brązy – czyli całą paletę jesiennych kolorów – możemy zamienić nasz dom w bardzo przyjemny, przytulny zakątek i tym samym przetrwać jesień z uśmiechem na twarzy! Kolory te świetnie sprawdzą się w roli mebli: kanap, foteli, jak i dodatków: dywaników, poduszek, pledów, tekstyliów kuchennych etc.

Więcej światła!

Jesienią zwykle dokucza nam niedobór naturalnego światła. Aby nieco je zastąpić, proponujemy wykończyć wnętrza materiałami, które przez cały rok będą rozświetlać nasze cztery kąty. W tej roli doskonale mogą sprawdzić się konglomeraty kwarcytowe Technistone pochodzące z linii Starlight Collection, które za sprawą wtopionych drobinek szkła i zwierciadeł odznaczają się połyskliwą powierzchnią z lustrzanym efektem. Kolekcja obejmuje materiały utrzymane w najbardziej pożądanych tonacjach: bieli, beżach, brązach, szarościach oraz czerni.