Smacznego z TechniStone® – Konglomerat kwarcytowy w światowych restauracjach

Konglomerat kwarcytowy TechniStone® to niezwykle funkcjonalny materiał na blaty kuchenne, ściany czy schody w naszych domach. Nasze realizacje znajdziecie także w wielu lokalach użytkowych, restauracjach, kinach czy hotelach na terenie całego świata.  Z uwagi na wytrzymałość i łatwość w utrzymaniu konglomeratu kwarcytowego, jest on częstym wyborem wśród restauratorów. Przedstawiamy kilka ciekawych realizacji z użyciem TechniStone® w lokalach gastronomicznych na terenie całego świata.

Jedna z ostatnich realizacji z wykorzystaniem konglomeratu kwarcytowego TechniStone® to projekt z Islandii. Blat Noble Carrara znajdziecie w restauracji Krost w miejscowości Reykjavik.

  • Save
  • Save

Fot. TechniStone® – Restauracja Krost

Biały blat z delikatnymi użyleniami prezentuje się niezwykle w otoczeniu drewna i ciemnych dodatków wystroju restauracji. Ponadto, kolor ten tworzy przepiękne tło dla przygotowanych przez szefa kuchni potraw.

  • Save

Fot. Restauracja Krost

Konglomerat kwarcytowy TechniStone® w ciemniejszych kolorach jest częstym wyborem do wystroju barów, ale także eleganckich kawiarni. Jednym z lokali, w którym czarny blat TechniStone® współgra z klimatyczną aranżacją wnętrza jest Cafe Zahir w mieście Nitra na Słowacji.

  • Save

Fot. TechniStone®

Długi, zaokrąglony blat TechniStone® w połączeniu z kafelkami w odcieniach brązu i czerni tworzy elegancki bar.

  • Save

Fot. TechniStone®

  • Save

Fot. Cafe Zahir

W Cafe Zahir możemy napić się dobrej kawy, ale także skosztować wyszukanych koktajli i drinków. Pięknie prezentujących się na połyskującej powierzchni TechniStone®.

  • Save

Fot. Cafe Zahir

Kolejnym projektem z wykorzystaniem TechniStone® jest Sushi Bar w Libanie. Czarny blat Classic Black w połączeniu z drewnem oraz jasnym oświetleniem tworzą ciekawą kompozycję.

  • Save

Fot. TechniStone Classic Black

Konglomerat kwarcytowy TechniStone® to częsty wybór restauratorów z uwagi na jego właściwości i możliwości dostosowania blatu do wystroju wnętrza. Stąd różnego rodzaju zaokrąglenia i łuki nie stanowią żadnego problemu. Ponadto, blat jest niezwykle odporny na zarysowania i bardzo łatwy w utrzymaniu. Dodatkowo, nieporowa powierzchnia konglomeratu kwarcytowego TechniStone® zapobiega mnożeniu się bakterii, co jest niezwykle ważne w każdej kuchni, a szczególnie w środowisku restauracyjnym.