Sięgnij gwiazd z materiałami Starlight Collection

Kolekcja Starlight od Technistone to kwintesencja stylu i dobrego designu. Dzięki wtopieniu w skład materiałów drobinek szkła i zwierciadeł, produkty efektownie się mienią, wprowadzając do wnętrz wiele blasku, a nam pozwalając sięgnąć gwiazd w domowym zaciszu.

Gwiazdozbiór na wyciągniecie ręki

Kolekcja Starlight składa się zarówno z materiałów o nazwie produkcyjnej Starlight, jak i Brilliant. W skład jednych i drugich produktów zostały wtopione drobinki szkła i zwierciadeł, dlatego cechą charakterystyczną tej kolekcji jest wysoki połysk powierzchni z lustrzanym efektem. Dzięki wyjątkowej lustrzanej strukturze, kolekcja Starlight rozświetla wnętrza i podkreśla ich styl. Produkty linii Brilliant odznaczają się delikatnym rysunkiem, ponieważ w ich skład zostały wtopione zaledwie drobinki połyskliwych powierzchni, przywodzące na myśl gwiezdny pył rozsypany na niebie. Na produktach linii Starlight możemy natomiast zauważyć duże iskrzące kawałki tego typu elementów, przypominające wręcz gwiazdy. Kolekcja obejmuje produkty utrzymane w tonacjach bieli, kremów, beżów, brązów, szarości, czerni oraz czerwieni. Elementy wykonane z tych materiałów doskonale sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu glamour, Intense Chic oraz w innych, w których wszechobecny blask jest bardzo mile widziany.

  • Save

Który gwiazdozbiór wybierzesz?

Produkty pochodzące z kolekcji Starlight cieszą się dużą popularnością i często znajdują zastosowanie w postaci blatów kuchennych i łazienkowych, posadzek i schodów we wnętrzach mieszkalnych, a także w dużych projektach komercyjnych. Materiały w białych wybarwieniach, takie jak Brilliant White i Starlight White rozjaśnią pomieszczenie oraz optycznie je powiększą, produkty w ciepłych kremowych, beżowych i brązowych odcieniach, takie jak Starlight Sand, Starlight Latte, Starlight Frape czy Starlight Brown doskonale wkomponują się w naturalne aranżacje, natomiast elementy wykonane z konglomeratów kwarcytowych w szarych odcieniach: Brilliant Grey i Starlight Grey, a także czarnych: Brilliant Black i Starlight Black idealnie zaprezentują się we wnętrzach, którym przyświeca nowoczesna idea projektowa. Równie ciekawe propozycje stanowią także materiały Brilliant Arabesco w krystalicznie białym wybarwieniu oraz Brilliant Galaxy utrzymany w głębokiej czerni, które oprócz połyskującej powierzchni zachwycają także unikalnym rysunkiem typowym dla naturalnych kamieni. Tak więc te dwa produkty łączą walory wizualne kolekcji Starlight oraz Noble. Odważniejszym osobom spodoba się materiał Starlight Ruby w czerwonym wybarwieniu, który od lat wykorzystywany jest do tworzenia posadzek w obiektach Cinema City w całej Polsce oraz za granicą.

  • Save