Showroom TechniStone® w Warszawie wystartował!

Szukasz inspiracji dla Twojego domu? Jesteś architektem wnętrz? Projektantem? Jeśli pracujesz z klientami, dla których ogromne znaczenie ma jakość produktów, koniecznie zajrzyj do showroomu marki TechniStone®. Salon pokazowy już ruszył i działa w Warszawie. Jest czynny od godziny 9 do 17. Na miejscu można przyjrzeć się najnowszej kolekcji, dotknąć próbek i dowiedzieć się więcej o materiale – konglomeracie kwarcytowym, który świetnie sprawdza się w kuchni, łazience, a nawet w pokoju, jako blat, wykończenie schodów czy okładzina ścian. A to tylko kilka z całego mnóstwa możliwości.

W salonie znajdują się próbki kolorów oferowanych przez firmę – materiały dostępne są w formatach 20×20 cm i 50×50 cm. Natomiast na ścianach wywieszono najnowsze propozycje kolorystyczne w całych, dużych płytach. W ten sposób wyeksponowano konglomeraty o białym i szarym wybarwieniu –  Mistery White i Fantasy Grey.

  • Save

Ale to nie wszystko. W showroomie na gości czekają także gotowe projekty stworzone przy użyciu konglomeratu TechniStone® – wyspa kuchenna z blatem Crystal Calacatta Silva, biuro, gdzie wykorzystano materiał o nazwie Poetic Black oraz efektowna łazienka z blatem z odpływem liniowym.

  • Save

Salon został stworzony specjalnie z myślą o osobach ceniących świetną jakość materiałów, którymi wykańczają mieszkania – swoje lub klientów. W showroomie zatrudniono wykwalifikowanych pracowników, którzy doradzą, opowiedzą o właściwościach konglomeratu, jego składzie i zaletach. Warto tu przyjść, by dowiedzieć się więcej na temat materiału, ale także po to, aby sprawdzić, jaki jest w dotyku oraz jak dany kolor prezentuje się „na żywo”, w dużym formacie. Gwarantujemy, że nikt nie wyjdzie z od nas zawiedziony. Tym bardziej, że możliwe jest otrzymanie próbników.

Jeśli macie w planach odwiedziny w warszawskim showroomie TechniStone® i jesteście zainteresowani indywidualnym spotkaniem z przedstawicielką marki, umówcie się, dzwoniąc pod numer +48 609993741 lub pisząc na adres Wisniewska@technistone.pl. Sylwia Wiśniewska odpowie na wszystkie pytania.

Zapraszamy do salonu TechniStone®. Znajdziecie nas pod adresem: ul. Jana Kazimierza 33.