Salon w stylu TECHNISTONE

Salon, jako najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie w całym domu, powinien prezentować się nienagannie, a także być wykończony materiałami o wysokiej jakości. Tylko dzięki połączeniu tych czynników, możemy uzyskać wnętrze, które będzie cieszyć oczy przez wiele lat.

Urządzając salon zwykle kierujemy się aspektem wizualnym oraz jakością dobieranych materiałów i elementów wyposażenia. Chcemy, aby każdy szczegół był perfekcyjny, a cała stylizacja zachwycała swoim wyjątkowym wyglądem, a materiały – niezawodną trwałością. Rozwiązaniem, które pozwala połączyć unikalny design i najwyższą jakość jest wybór materiałów Technistone.

Drewno zamiast paneli, drewno w zastępstwie laminatu czy stylowe, wyważone dekoracje w miejsce niskogatunkowych bibelotów. Nasze wybory konsumenckie dotyczące aranżacji wnętrz są coraz bardziej świadome. Kierując się takim podejściem, coraz częściej odchodzimy też od wyboru tradycyjnych płytek ceramicznych, czy sztucznych materiałów niskiej jakości na rzecz powierzchni konglomeratowych. Wbrew pozorom, kamień udoskonalony technologicznie świetnie sprawdza się nie tylko w kuchni czy w łazience, ale również w salonie. Jego nowoczesny wygląd, mnogość wybarwień czy genialne parametry techniczne stwarzają możliwość kreacji bardzo efektownej i trwałej przestrzeni.

Firma Technistone posiada w swoim asortymencie bogatą ofertę slabów kwarcytowych, które można wykorzystać podczas aranżacji salonu w różnorodnych wariantach. Obudowa kominka, posadzka, blaty stołu jadalnianego lub stolika kawowego, a może schody? Z powierzchniami Technistone wszystko jest możliwe! Dzięki różnorodnej kolorystyce płyt, począwszy od bieli, beżów, brązów, przez szarości i czernie, a kończąc na nieco odważniejszych propozycjach, skomponowanie zjawiskowego pomieszczenia jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Ponadto, kontynuacja wzoru umożliwia bezproblemowe łączenie płyt, co dodatkowo wpływa na końcowy efekt wizualny salonu. Warto wspomnieć również o tym, że bardzo dobre właściwości slabów przekładają się na szerokie uznanie materiału zarówno wśród profesjonalistów, jak użytkowników ostatecznych. Koleżanki w szpilkach, rozlana kawa lub wino? Żaden problem! Konglomeraty kwarcytowe Technistone są stworzone, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających konsumentów.