Rozgrzej swoje wnętrze za pomocą przypraw korzennych!

Wielu osobom zima kojarzy się z zapachem grzanego wina lub aromatycznej herbaty doprawionych przyprawami korzennymi i cząstkami pomarańczy. A gdyby tak urządzić swoje wnętrza w kolorach tych słodkich przypraw?

Kolor ma znaczenie

To wła­śnie kolo­ry­styka przekłada się na atmos­ferę, która panuje w naszych domach czy też mieszkaniach. Zimą zde­cy­do­wa­nie lepiej czu­jemy się w pomieszczeniach przy­tul­nych – to właśnie dlatego tak dobrym pomysłem okazuje się urządzenie naszych wnętrz w ciepłych odcieniach przypraw korzennych.

Przyprawy korzenne sposobem na zimę

Cyna­mon, imbir, goździki i kardamon to przy­prawy, które są nie­od­łącz­nym ele­men­tem zimo­wego stołu. Doda­jemy je do ciast, grzanego wina i her­baty, a czę­sto sta­no­wią także element świątecznych ozdób. Ale ciekawym pomysłem może okazać się także zaaranżowanie naszych czterech ścian w kolorach typowych dla przypraw korzennych. Rozwiązanie takie doskonale sprawdzi się zimą, kiedy potrzebujemy ogrzać się w zaciszu własnego domu lub mieszkania, a także w ciągu innych, cieplejszych pór roku stanowiąc w nich neutralne, ponadczasowe tło. Kolory przypraw korzennych to głównie tonacje beżów i brązów, dlatego są tak uniwersalne. W ofercie Technistone możemy znaleźć całą paletę materiałów nawiązujących swoim wybarwieniem do kolorystyki najbardziej lubianych zimowych przypraw.

Cyna­mon, imbir, goździki czy kardamon?

Podobnie, jak przyprawy korzenne nadają naszym potrawom oraz napojom niepowtarzalny smak i aromat, tak i elementy wykonane z konglomeratów kwarcytowych Technistone wprowadzają do wnętrza wyjątkowy charakter. Zwolennikom tonacji cynamonu, imbiru, goździków i kardamonu spodobają się materiały Technistone utrzymane właśnie w beżach i brązach. Amatorom jaśniejszych odcieni do gustu przypadną konglomeraty kwarcytowe Crystal Royal i Elegance Eco Zen. Nieco ciemniejszą propozycję stanowią materiały Harmonia Altay, Noble Ivory White i Starlight Mocca. Najciemniejsze materiały utrzymane w brązowej kolorystyce to między innymi: Gobi Brown, Noble Athos Brown i Starlight Corto.

Poznaj wszystkie materiały Technistone utrzymane w tonacjach aromatycznych przypraw korzennych! http://www.technistone.com/pl/color