Premiera Noble Collection 2017! – niczym nieskażone piękno

Areti Bianco, Lusso Champagne, Perlato Luna,  Argos Nero, Silver Notte – oto nazwy najnowszych powierzchni konglomeratowych Technistone, wchodzących w skład linii Noble Collection 2017. Nowości będą dostępne na rynku już od maja tego roku!

Wielkimi krokami nadchodzi premiera serii Noble Collection 2017, stanowiącej kontynuację linii Noble 2015 oraz Noble 2016, które zostały już uznane i docenione przez swoich odbiorców. Materiały pochodzące z najnowszej kolekcji wyróżniają się idealnym odwzorowaniem rysunku naturalnego kamienia oraz kolorystyką utrzymaną w najmodniejszych tonacjach tego roku.

Po jasnej stronie konglomeratów

W skład Noble Collection 2017 wchodzą trzy powierzchnie konglomeratowe utrzymane w jasnych, subtelnych wybarwieniach. Pierwsza z nich, Areti Bianco, nawiązuje swoim rysunkiem do jednego z najcenniejszych marmurów na świecie – Bianco Carrara. Białe ubarwienie materiału uzupełniają czarne użylenia, nadające powierzchni elegancji. Kolejna propozycja, Lusso Champagne, posiada delikatną kremowo-beżową powierzchnię, na której widoczne są tylko gdzie niegdzie delikatne, szare żyłki. Odcień tego materiału przywodzi na myśl kolorystykę jednego z najdroższych trunków świata, przez co prezentuje się dostojnie, ale i subtelnie. Nieco odważniejszą w wyrazie propozycją pochodzącą z Noble Collection 2017 jest Perlato Luna. Slaby o tej tajemniczej nazwie odznaczają się jasnoszarym tłem, na którym znajdują się pierzaste, brązowo-szare wzory. Konglomerat kwarcytowy w tym odcieniu wprowadza do aranżacji nieco dynamiki, dobrze komponując się zarówno z jasnymi elementami wykończeniowymi, jak i dodatkami w stalowym lub grafitowym odcieniu.

Ciemniejsza strona konglomeratów

Miłośnicy ciemnych kolorów, również mogą znaleźć coś dla siebie w linii Noble Collection 2017, która wejdzie na rynek w maju tego roku. Pierwszą propozycję stanowi Argos Nero, materiał w czarnym wybarwieniu, na którym widoczne są grafitowe oraz szare wzory, dynamicznie przenikające się, w efekcie tworząc trójwymiarowy efekt 3D. Materiał ten na pewno przypadnie do gustu zwolennikom odważnych, nieszablonowych rozwiązań projektowych. Drugą propozycję stanowi slab w odcieniu Silver Notte. Głęboko czarna powierzchnia, inspirowana rozgwieżdżonym niebem, na której sporadycznie pojawiają się delikatne, srebrzyste żyłki, będzie stanowić wyrazisty i przykuwający uwagę element luksusowego wnętrza. Powierzchnie konglomeratowe Technistone, wchodzące w skład Noble Collection 2017, łączą w sobie wszystko, co cenią i czego poszukują współcześni konsumenci: naturalny, efektowny wygląd, idealnie wpisujący się w najnowsze trendy wnętrzarskie oraz doskonałe właściwości techniczne, stanowiące o długowieczności materiału.