Powróćmy na wieś – tradycyjny styl wiejskiej kuchni

Kolorowe dekoracje, świeże zioła i przede wszystkim domowa aura panująca w pomieszczeniu – tak najlepiej opisać wygląd tradycyjnej, wiejskiej kuchni. Tutaj ciepło bije niemal z każdego mebla. To tu gospodyni przygotowuje najlepsze potrawy dla swojej rodziny i gości. Tworząc kuchnię w takim właśnie stylu, ciepło i funkcjonalność powinny być najważniejszymi elementami na jakich powinniśmy się skupić.

Funkcjonalność ponad wszystko!

Wiejska kuchnia to przede wszystkim pomieszczenie dla gospodyni lub gospodarza, który z radością przygotowuje dania dla swoich bliskich. Stąd wnętrze powinno być przede wszystkim funkcjonalne. Należy zadbać o odpowiednią ilość miejsca roboczego. Blaty kuchenne z konglomeratu kwarcytowego TechniStone® to idealny wybór dla pracowitych pań/panów domu. Powierzchnia ta jest niezwykle odporna na uszkodzenia, a także niezwykle prosta w utrzymaniu czystości.

  • Save

Ciepło domowego ogniska

Jeśli chcemy, by nasza kuchnia przypominała rodzinne pomieszczenie wprost z wiejskiej chaty, warto pomyśleć o dodatkach. Białe szafki, dekoracyjne talerze i wazy z pewnością dodadzą miejscu charakteru i wprowadzą w klimat. Połączenie blatu kuchennego TechniStone® Noble Calista z drewnianymi lub ceglastymi elementami wystroju tworzą wyjątkowy obraz ciepłej domowej chaty.

  • Save