Odśwież swoją kuchnię wiosną!

Po długim, zimowym okresie, nareszcie nastała wiosna. Wraz z nią nadszedł czas na wiosenne porządki i odświeżenie naszego wnętrza. Nie musi to oznaczać kosztownych remontów czy zakupu nowych mebli. Wystarczy do kuchennej aranżacji wnieść kilka dodatków w wiosennych kolorach. Jeśli jednak zależy nam na nieco większych zmianach, prosty wybór nowego blatu kuchennego w mgnieniu oka odświeży nasze wnętrze.

 Zacznijmy od szczegółów

 Chcąc odmienić wnętrze na wiosnę, warto wymienić obrusy, ściereczki, podkładki pod talerze. Odcienie żółci, zieleni wprowadzą nas w kolorowy, wiosenny nastrój. Dobrym rozwiązaniem jest także zakup kolorowych dzbanków, kubków i miseczek. Jeśli nasze kuchenne okna ozdobione są firanami, warto odświeżyć wnętrze lekkimi, delikatnymi wzorami.

  • Save

 Domowy zielnik na wiosnę

 Wiosna bez wątpienia kojarzy nam się ze świeżymi owocami, warzywami i ziołami. Stworzenie domowego zielnika ze świeżą miętą, bazylią czy kolendrą nie tylko odświeży wnętrze, ale urozmaici także nasze potrawy. Warto także ustawić wazon z kolorowymi kwiatami przenoszącymi nas do świata wiosennych kolorów.

  • Save

Wprowadź jasne barwy

 Jeśli zależy Ci na większych zmianach w Twoim wnętrzu, nowy blat kuchenny doda świeżości Twojej kuchni. Białe blaty z konglomeratu kwarcytowego TechniStone® z pewnością rozjaśnią pomieszczenie i zapewnią świeży wygląd nie tylko na pierwsze dni wiosny, ale także na lata. Ponadto, łatwa w utrzymaniu powierzchnia nie będzie wymagała zbyt wiele pracy przy kolejnych wiosennych, jesiennych czy zimowych porządkach.

  • Save