Nowy wymiar wnętrz

Chcąc nadać swoim aranżacjom niepowtarzalnego charakteru nieustannie poszukujemy nowości na rynku wnętrzarskim. Wśród chętnie wybieranych rozwiązań znajdują się materiały wykończeniowe z efektem głębi, pozwalające podejść do kwestii wystroju wnętrza jeszcze bardziej kreatywnie.

Efekt 3D w Twoim wnętrzu

Powierzchnie 3D to obecnie jeden z gorętszych trendów w zakresie designu. Na rynku wnętrzarskim dostępnych jest wiele modeli paneli dekoracyjnych oraz płytek tego typu. Występują one w szerokiej palecie wzorniczej, kolorystycznej oraz w różnych kształtach. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się jednak elementy o falistej i geometrycznej powierzchni. Panele oraz płytki 3D produkowane są z różnych materiałów – ceramiki, gipsu, płyt MDF, drewna, a nawet betonu. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie jesteśmy w stanie dopasować elementy wykończeniowe do nawet najbardziej fantazyjnej wizji projektowej, niezależnie od tego jaki styl aranżacyjny preferujemy. Panele 3D najczęściej znajdują swoje zastosowanie w sypialniach i salonach jako stylowa ozdoba nadająca zwyczajnej aranżacji nowatorskiego wyrazu. Płytki z trójwymiarowym efektem natomiast kierowane są głównie do kuchni i łazienek jako okładzina ścienna.

Noble Argos Nero

Od niedawana możemy zdecydować się także na powierzchnie, które choć nie posiadają wypukłego zdobienia, wnoszą do naszych stylizacji trójwymiarowy efekt. W tej roli świetnie sprawdza się materiał Argos Nero charakteryzujący się intrygującym rysunkiem oraz efektem gry kolorystycznej – na czarnym tle powierzchni niezwykle efektownie przenikają się wzory utrzymane w jasnoszarej i grafitowej tonacji. Połączenie nieregularnego rysunku z ciekawą kolorystyką sprawia, że powierzchnia konglomeratu zdaje się falować, dając optyczny efekt trójwymiarowej głębi.  Materiał Argos Nero wchodzi w skład najbardziej pożądanej kolekcji konglomeratów kwarcytowych firmy Technistone – linii Noble. Kamień udoskonalony technologicznie oferowany przez firmę Technistone możemy wykorzystać w każdym pomieszczeniu naszego domu, co więcej, nie musimy się ograniczać wyłącznie do obłożenia nim ścian. Możemy z niego stworzyć także blaty kuchenne i łazienkowe, wyłożyć nim posadzkę lub wykończyć schody i kominek. Argos Nero to doskonała propozycja dla wszystkich zwolenników awangardowych rozwiązań projektowych oraz amatorów elementów dekoracyjnych cechujących się efektem 3D.