Nowoczesne biuro – realizacje z wykorzystaniem materiałów TechniStone®

Biuro jest bardzo ważną częścią naszego wizerunku zawodowego. Gdy prowadzimy firmę, nic nie świadczy o nas bardziej niż miejsce, w którym przyjmujemy klientów i gdzie pracują zatrudnieni przez nas ludzie. Nowoczesne biuro musi być wygodne i praktyczne, ale także estetyczne, zadbane. I powinno wiele mówić o firmie, pasować do jej profilu. To właśnie dlatego perfekcjoniści, urządzając swoją zawodową przestrzeń, korzystają z pomocy projektantów, którzy wcielą w życie każdy pomysł.

  • Save

Fot. TechniStone®: Taurus Terazzo Dark

Im bardziej kreatywny jest profil naszej działalności, tym bardziej fantazyjne biuro? Niekoniecznie. Ważne, by pomieszczenia były „skrojone na miarę” właśnie pod naszą firmę. Wnętrze do pracy może inspirować bajecznymi kolorami, mieszaniną wzorów, wieloma dodatkami nadającymi mu specyficznego charakteru, ale i wówczas, gdy jest proste, wręcz minimalistyczne.

Czyste linie, proste meble, jasne ściany, ciemne podłogi i mnóstwo roślin doniczkowych – tak prezentuje się jedno z biur, w którym wykorzystano płyty z konglomeratu kwarcytowego od TechniStone®.

Pomieszczenia są duże, przestronne, więc wybór ciemnej podłogi był jak najbardziej zasadny. Taurus Terazzo Dark to miks czerni z bielą, jednak w takich proporcjach, by elegancka czerń dominowała. Białe ściany stanowią kontrast miły dla oka. Wykończono je białymi listwami przypodłogowymi, a poza kilkoma srebrzystymi elementami ozdobnymi i subtelnymi napisami informującymi o funkcji pomieszczenia, są całkiem gładkie. Na jasnym tle ładnie wyróżniają się zielone rośliny doniczkowe. Meble są nowoczesne, mają prostą formę. Postawiono na szarości i biel.

Dzięki zastosowaniu jednolitego konglomeratu podłogi prezentują się niezwykle elegancko. Ponieważ są odporne na zarysowania i uszkodzenia oraz łatwo się je czyści, stanowią doskonały wybór, gdy urządzamy biuro.

  • Save

Fot. TechniStone®: Taurus Terazzo Dark

 

Konglomerat kwarcytowy od TechniStone® wykorzystano także jako okładzinę schodów w dwóch innych biurach. W obu przypadkach postawiono na biel, a konkretnie na płyty Taurus Terazzo White. Jak widać ładnie skomponowały się ze ścianami – czy to w szarym kolorze, czy z cegłą w ciepłych odcieniach.

Biuro i płyty z konglomeratu? Idealne połączenie.

  • Save

Fot. TechniStone: Taurus Terazzo White