Noble Pro – nowość od Technistone!

W ostatnim czasie do oferty Technistone dołączyły konglomeraty kwarcytowe – Noble Pro Frost, Noble Pro Cloud oraz Noble Pro Storm. Inspiracją do powstania trzech nowości były warunki atmosferyczne, które kreują w przestrzeni zewnętrznej intrygujące efekty wizualne.

Nowość na rynku kamieniarskim!

Produkty, które dołączyły do oferty Technistone wzbogacają standardową kolekcję Noble. Podobnie, jak pozostałe materiały wchodzące w skład tej linii, nowości powstały z fascynacji  wyglądem naturalnych kamieni. Ich cena rozpoznawczą jest natomiast drobnoziarnista struktura połączona z trójwymiarowym efektem. Ze względu na intrygujący design, materiały Noble Pro Frost, Noble Pro Cloud oraz Noble Pro Storm stanowią nowość nie tylko w ofercie Technistone, ale i na rynku kamieniarskim.

Mróz, chmury, burza…

Najnowsze produkty Technistone swoim wyglądem przywodzą na myśl intrygujące efekty wizualne, które w przestrzeni zewnętrznej kreują warunki atmosferyczne. Materiał Noble Pro Frost posiada delikatne, szare wybarwienie, a na jego powierzchni przenika się sieć lodowych żył. Noble Pro Cloud natomiast utrzymany jest w szarej tonacji z białymi wzorami – jego wygląd przywodzi na myśl niebo, po którym łagodnie snują się chmury. Noble Pro Storm zaś posiada ciemnoszare tło, na którym przenikają się jasne wzory. Przypomina on niebo przed letnią burzą. Choć trzy nowe produkty nie posiadają wypukłego zdobienia, sprawiają wrażenie trójwymiarowych. Osiągniecie efektu głębi było możliwe dzięki ciekawemu zestawieniu kolorystyki materiałów z nieregularnym rysunkiem.

Noble Pro w Twoim wnętrzu!

Dzięki stonowanej kolorystyce oraz designerskiemu rysunkowi, materiały linii Noble fantastycznie prezentują się w nowoczesnych stylizacjach, idealnie trafiając w gusta współczesnych użytkowników. Świetne właściwości użytkowe produktów, takie jak: nienasiąkliwość, łatwość pielęgnacji czy wysoka odporność na codzienną eksploatację, stanowią natomiast o ich długowieczności w nienaruszonym stanie