Nasze pomysły na ciekawe wyspy kuchenne

Wyspy kuchenne to coś o czym marzy niemal każdy entuzjasta przygotowywania potraw w kuchni. Wyspa nie tylko daje więcej możliwości przy gotowaniu, ale także stanowi ciekawy element wystroju kuchni. Zobaczcie kilka realizacji marki TechniStone® z wykorzystaniem wysp kuchennych w pomieszczeniach.

Jedną z najważniejszych funkcji wyspy kuchennej jest zwiększenie funkcjonalności kuchni. W połączeniu z szafkami kuchennymi, zlewozmywakiem czy zmywarką zwiększa ona powierzchnię roboczą i daje więcej możliwości korzystania z pomieszczenia.

  • Save

Wyspa kuchenna często ma za zadanie także podzielić pomieszczenie kuchenne z jadalnią, co daje możliwość lepszego wykorzystania przestrzeni. W niektórych projektach, wyspa kuchenna może także pełnić funkcję barku, gdzie z jednej strony znajduje się powierzchnia do przygotowywania potraw, a z drugiej wysokie krzesła.

  • Save

Wyspy kuchenne instaluje się głównie w większych pomieszczeniach, ale nie oznacza to, że nie ma możliwości stworzenia takiej w nieco mniejszej kuchni. Zaletą konglomeratu kwarcytowego TechniStone® jest możliwość przygotowania blatu kuchennego w rozmiarach dostosowanych do potrzeb klienta. Stąd wśród naszych realizacji były także mniejsze wyspy kuchenne przygotowane pod odpowiedni metraż kuchni.

  • Save