Mieszkanie dla prawdziwego mężczyzny

Mieszkania należące do mężczyzn często odzwierciedlają charakter ich właścicieli.  Przeważnie dominują w nich stonowane kolory, prostota, minimalna ilość dekoracji, a także wyraźne gabaryty najbardziej niezbędnych elementów wyposażenia: szafy, łóżka czy kanapy. 

Co lubią mężczyźni?

Mężczyźni cenią sobie wnętrza urządzone praktycznie i wygodnie. Często ich głównym elementem jest rozłożysta i wygodna kanapa, idealna do szybkiej drzemki czy kibicowania wraz z kolegami podczas rozgrywek Ligii Mistrzów. W mieszkaniu singla nie znajdziemy zbędnych bibelotów i nadmiaru dekoracji. Ich rolę pełnią różnego rodzaju gadżety i nowinki elektroniczne, a także przedmioty, mówiące o ich pasji: kolekcja filmów DVD, sprzęt sportowy, trofea myśliwskie czy instrumenty muzyczne.

Każdy mężczyzna lubi zjeść w swojej kuchni porządny obiad, jednak sprzątanie po gotowaniu nie należy do ulubionych męskich czynności. Z tego też powodu kuchenna przestrzeń  mieszkaniu singla często urządzona jest prosto i minimalistycznie. Doskonale w takim pomieszczeniu sprawdzą się meble w ciemnych lub stonowanych kolorach, na których nie widać śladów po palcach i zaciekach, a także drobnych zabrudzeń, których niekiedy nie ma czasu sprzątnąć. Mądrym wyborem przy aranżacji męskiej kuchni będzie wykonanie blatu z konglomeratu kwarcowego Technistone, który wyróżnia się stylowym wyglądem, a także wyjątkowymi parametrami użytkowymi. Ciemnobrązowy kolor oraz nieregularny rysunek powierzchni Taurus Brown Pearl oraz Noble Athos Brown sprawia, że zabrudzenia na jego powierzchni są mniej widoczne. Natomiast elegancka, stonowana, jednak ciepła barwa idealnie sprawdzi się w modnej, męskiej kuchni. Dodatkowo produkt cechuje się podwyższoną odpornością na uszkodzenia, nie wchłania nieprzyjemnych zapachów, nie odkształca się i nie odbarwia. Rozlana na jego powierzchni woda, soki owocowe czy wino nie czynią mu krzywdy, natomiast działanie promieni UV nie ma wpływu na jego kolor. Powierzchnie Technistone są wyjątkowo wygodne w utrzymaniu czystości – wystarczy przetrzeć je szmatką nasączoną w wodzie z delikatnym mydłem lub płynem do mycia naczyń i gotowe!

Barwy dla mężczyzny

Podobnie jak kuchnia, także łazienka w typowym męskim mieszkaniu utrzymana jest w stonowanych barwach – szarościach, grafitach, bielach i czerniach. Tutaj także panuje ergonomia i minimalizm. W pomieszczeniach takich sprawdzić się mogą powierzchnie przypominające tynk strukturalny, np. Noble Conrete Grey. Konglomerat o fakturze betonu prezentuje się bardzo stylowo, jednak w przeciwieństwie do pierwowzoru, jest zupełnie wodoodporny i o wiele lżejszy. Idealnie nadaje się zarówno jako okładzina ścienna, jak i posadzka. Mieszkanie prawdziwego mężczyzny będzie wyglądać estetycznie i solidnie, dzięki wykorzystaniu materiału Technistone, gwarantującego niezawodność na długie lata.