Miejski szyk nowoczesnego wnętrza – poznajcie nową kolekcję TREND

Styl industrialny to już nie tylko propozycje wystroju nowoczesnego biura, restauracji czy studia projektowego. Minimalistyczne i loftowe aranżacje znajdziemy także w kuchniach, salonach i łazienkach. Surowe, betonowe szarości i otwarte przestrzenie wiodą prym w branży aranżacji wnętrz już od kilku sezonów.  Z przyjemnością wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i panujących trendów. Przedstawiamy więc nową kolekcję TREND.

Poznaj TechniStone Gobi Urban Matt

Surowe wnętrze loftowe charakteryzuje się prostotą i otwartą przestrzenią. W takiej aranżacji znajdziemy wysokie sufity, dużą ilość okien i widoczne elementy konstrukcyjne budynku. Coś, co kiedyś zakrywaliśmy, teraz stanowi element dekoracyjny. Cegły, odkryte belki sufitowe, czy rury i kable – to one nadają niepowtarzalnego, industrialnego charakteru.

  • Save
  • Save

Fot. TechniStone® Gobi Urban Matt

Wzór TechniStone® Gobi Urban Matt to powierzchnia matowa z drobnoziarnistą strukturą i elementami przezroczystego i białego krzemienia. Odcień płyty doskonale pasuje do nowoczesnego, miejskiego wnętrza. Świetnie komponuje się też z drewnem i czernią.

  • Save

Fot. TechniStone® Gobi Urban Matt

 

Betonowe inspiracje z TechniStone Noble Conrete Grey

Popularny obecnie minimalistyczny i industrialny styl aranżacyjny wykorzystuje materiały podkreślając ich surowe, czyste walory estetyczne. Bez wątpienia pasuje tutaj również hartowany kamień. Odcień TechniStone® Noble Concrete Grey czerpie inspirację z surowego i modnego obecnie betonu.

  • Save
  • Save

Fot. TechniStone® Noble Concrete Grey

Noble Concrete Grey może być nietuzinkowym dopełnieniem nie tylko minimalistycznego wnętrza. To materiał, który doskonale sprawdzi się zarówno jako blat kuchenny czy łazienkowy, ale także jako obicie ścian czy podłóg.

 

  • Save

Fot. TechniStone® Noble Concrete Grey

 

Minimalistyczna subtelność z TechniStone® Ambiente Light

Wzór TechniStone® Ambiente Light to subtelne połączenie szarości z aksamitną delikatnością. Materiał przypominający surowy hartowany kamień urozmaicony został subtelnymi elementami, nadającymi mu niepowtarzalny charakter. TechniStone® Ambiente Light w otoczeniu prostych dodatków, bieli lub czerni może tworzyć wyszukaną minimalistyczną aranżację. Wzór ten ma powierzchnię Terra, która jest nowością w ofercie TechniStone®.

  • Save
  • Save

Fot. TechniStone® Ambiete Light

 

Industrialny charakter TechniStone® Residente Dark

Kolekcję TREND uzupełnia TechniStone® Residente Dark. Wzór ten to wyrazista kombinacja szarego pyłu z ciemnymi odcieniami w kolorze cementu i żwiru. Ten bogaty design bez wątpienia urozmaici proste wnętrze, nadając mu surowego, loftowego charakteru. Nowa powierzchnia Terra, o ciekawej fakturze, sprawia, że TechniStone® Residente Dark wyróżnia się spośród innych wzorów.

  • Save
  • Save