Łazienka – Twoja osobista strefa relaksu

Współczesne łazienki przypominają swego rodzaju salony kąpielowe. Ich funkcja nie ogranicza się obecnie jedynie do dbania o higienę, ale także do miłego spędzania czasu, oddając się błogiemu relaksowi po ciężkim dniu.

W czasach, w których wszyscy jesteśmy przytłoczeni natłokiem obowiązków i ciągłą bieganiną, staramy się celebrować każdą wolną chwilą. Jedną z nich może być moment, w którym po ciężkim dniu bierzemy długą i gorącą kąpiel. Taka czynność to obecnie już nie tylko rytuał, którego celem jest zadbanie o higienę, ale także odprężenie się i pobycie choć kilka minut sam na sam ze swoimi myślami.

O czym należy pamiętać urządzając salon kąpielowy?

  • Łazienka, która będzie pełnić rolę salonu kąpielowego powinna być przestronna. Musi w niej znaleźć się miejsce zarówno na stałe wyposażenie tego typu pomieszczeń, jak i wannę – najlepiej wolnostojącą.
  • Przy wannie wolnostojącej należy zamontować pionową baterię, która będzie pełniła dla łazienki rolę prawdziwej biżuterii.
  • Do wykończenia salonu kąpielowego należy wybrać materiały, które odznaczają się najwyższą jakością, jak i wyjątkowym designem. Jak sama nazwa wskazuje – salon kąpielowy – to przestrzeń, która powinna spełniać właśnie takie kryteria.
  • Do wykonania okładziny ściennej i podłogowej, blatów czy do obudowania wanny – jeśli jesteśmy posiadaczami tradycyjnej wanny – można wykorzystać konglomeraty kwarcytowe Technistone.
  • Materiały Technistone są wysoce odporne na wilgoć, łatwe w obróbce, więc można je dociąć do niemalże każdego rozmiaru, a także posiadają wysoki stopień higieniczności, dlatego są idealne do łazienek.
  • Konglomeraty kwarcytowe Technistone dostępne są w bardzo szerokiej palecie kolorystycznej i wzorniczej, dlatego bez problemu można dobrać produkty dopasowane do naszej wizji projektowej idealnego salonu kąpielowego. Szczególnie dobrze w takich wnętrzach zaprezentują się produkty linii Noble, które powstały z fascynacji naturalnymi kamieniami, a także pięknem przyrody.
  • Zwieńczeniem stylizacji będą odpowiednie dodatki: duże lustra, piękne lampy, bujne rośliny w donicach, które sprzyjają wyciszeniu i bardzo modna obecnie deska na wannę, na której można odłożyć przybory kosmetyczne, kieliszek z winem, książkę czy ustawić świece.

I Twoja osobista strefa relaksu gotowa!