Kulinarny szlak Technistone

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność wykończyć naszymi materiałami dwa wspaniałe lokale gastronomiczne – Sushi bar w Libanie i restaurację Obederia na Słowacji. Wnętrza prezentują się bardzo apetycznie!

O tym należy pamiętać!

Wybierając materiały do wykańczania lokali gastronomicznych, powinniśmy kierować się zarówno ich wyglądem, jak i właściwościami techniczno-użytkowymi. W tak intensywnie eksploatowanych miejscach, jak restauracje, świetnie sprawdzą się konglomeraty kwarcytowe Technistone, które dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej i wzorniczej oraz odznaczają się, takimi właściwościami, jak: niepodatność na wilgoć i zaplamienia – dzięki czemu rozlana woda, soki czy kawa nie są mu straszne, podwyższona odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, wysoki stopień higieniczności i bezproblemowa pielęgnacja. Ponadto, materiały Technistone nie zawierają w swoim składzie żadnych substancji toksycznych oraz posiadają certyfikaty dopuszczające je do kontaktu z żywnością – ma to niebagatelne znaczenie, jeśli chodzi o produkty użytkowane w miejscach, w których serwowane są posiłki. Z oferowanych konglomeratów kwarcytowych możemy wykonać posadzkę, blaty barów i stołów, a nawet wykorzystać je do obłożenia ścian sali dla gości lub zaplecza kuchennego.

Nasze realizacje

Dziś chcielibyśmy pokazać Wam nasze dwie najnowsze realizacje obiektów gastronomicznych – Sushi bar w Libanie i restaurację Obederia na Słowacji. Lokal serwujący tradycyjną japońską potrawę został zwieńczony blatami z konglomeratu kwarcytowego w czarnym wybarwieniu Brilliant Galaxy. Element ten stanowi prawdziwą ozdobę wnętrza, świetnie komponując się z drewnianymi akcentami i wnosząc do stylizacji elegancki wyraz. W restauracji Obederia możecie z kolei znaleźć blaty wykonane z materiału Harmonia Dolomites w bardzo jasnym, piaskowym odcieniu. Elementy wykonane z materiału Technistone w połączeniu z wszechobecnym drewnem, stylowymi meblami i barwnymi dodatkami prezentują się naprawdę zjawiskowo! Warto wspomnieć również o tym, że konglomeraty kwarcytowe Technistone, które coraz częściej wykorzystywane są do wykańczania wnętrz lokali gastronomicznych, równie świetnie sprawdzają się we wnętrzach mieszkalnych.

Jesteśmy dumni, że nasze produkty mogą brać udział w tak wyjątkowych projektach. Mamy nadzieję, że będąc w podróży, odwiedzicie te wspaniałe lokale i zakochacie się nie tylko w jedzeniu, ale i wnętrzach!

  • Save