Kolekcja TechniStone® Starlight kocha kino

Czerwony dywan, błyski fleszy i elegancka czerń – to nieodzowne elementy filmowego świata. Kina na całym świecie wprowadzają swoich gości w nastrój eleganckim wystrojem wszystkich pomieszczeń. Marka TechniStone® może pochwalić się kilkoma ciekawymi realizacjami w kinach na całym świecie.

TechniStone® Starlight kocha kino

Konglomerat kwarcytowy TechniStone® z kolekcji Starlight to jeden z najpopularniejszych wyborów dla większych powierzchni. Odcienie Starlight znajdziecie m.in. na lotnisku w Londynie, Nowym Jorku czy Dubaju. Kolekcja świetnie prezentuje się także we wnętrzach kin.

Wystrój kina Cinema City w Rumunii to gra świateł i kolorów. Czerwień, czerń i odcienie niebieskiego tworzą klimat nowoczesnego, amerykańskiego kina. TechniStone® Starlight Black otoczony neonami i kolorowymi światłami wprowadza gości w hollywoodzki świat.

  • Save

Blask gwiazd Hollywood

Konglomerat kwarcytowy z kolekcji Starlight odróżnia się tym, że zostały do niego dodane drobinki szkła i zwierciadeł. Dlatego też, charakterystyczną cechą tej kolekcji jest wysoki połysk powierzchni z lustrzanym efektem.

  • Save

Dzięki wyjątkowej lustrzanej strukturze, kolekcja Starlight rozświetla wnętrza i podkreśla ich styl. Kolekcja obejmuje produkty utrzymane w tonacjach bieli, kremów, beżów, brązów, szarości, czerni oraz czerwieni.

Kino Cinema City w Budapeszcie połączyło dwa bardzo filmowe kolory – Starlight Black i Starlight Red tworzą elegancki wystrój kinowej sali biletowej.

  • Save