Kamień w salonie. Jest elegancko, ale i wygodnie!

  • Save

Farby, tapety, cegła, beton,  a może lamperia i miks tego lub owego? Nie, to wszystko już było. Jeśli lubisz się wyróżniać, sięgnij po coś zupełnie innego – pięknego, eleganckiego, a przy okazji łatwego w utrzymaniu w czystości. Brzmi jak marzenie dla każdego domatora, prawda?

Bo przecież lubimy otaczać się niesamowitymi przedmiotami, cieszyć oczy detalami, ale ciągłe sprzątanie nie jest dla nas. Co więc wybrać, aby salon nabrał nowego blasku? Konglomerat kwarcytowy od TechniStone®. Warto go mieć nie tylko w kuchni (w postaci blatu) czy łazienki (na podłodze, ścianach, pod prysznicem).

Materiał ma mnóstwo zalet, a oryginalny wygląd to tylko jedna z nich. Dla niektórych najważniejsza, dla innych drugorzędna. Bo przecież liczy się i to, że konglomerat jest uniwersalny i można zrobić z niego niemal wszystko (również w salonie) – od schodów, przez parapety, wykończenie kominka, po blat stołu dla całej rodziny.

  • Save

Fot. TechniStone® – Calacatta Amnis

Na dodatek materiał jest bardzo odporny na uszkodzenia – i mechaniczne, i chemiczne. Łatwo się go czyści, a codzienna pielęgnacja nie wymaga wysiłku. Konglomerat można kłaść bez wyraźnych łączeń, co ma plusy i estetyczne, i związane ze sprzątaniem. Ale to nie wszystko TechniStone® wykonuje konglomerat z naturalnych składników, materiał jest więc ekologiczny.

Położenie go w salonie jest odważnym posunięciem, które się opłaci. Oznacza bowiem, że wasze wnętrze będzie wyjątkowe. Świetnym pomysłem jest połączenie konglomeratowej ściany w jasnym kolorze z drewnianymi meblami – uzyskamy wówczas eleganckie wnętrze w stylu boho. Zestawienie konglomeratu z czarnymi, metalowymi dodatkami sprawdzi się w przypadku miłośników loftowych klimatów. Możliwości jest dużo, a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Materiał od TechniStone® w jednym odcieniu można położyć na całej ścianie lub wyłożyć nim podłogę w salonie, ale warto też ośmielić się na coś więcej – zabawę w kolory i kontrasty. Jasne i ciemne płyty konglomeratowe plus minimalistyczne dodatki równa się bardzo wysmakowany pokój idealny do odpoczynku po ciężkim dniu w pracy.

  • Save

Fot. TechniStone® – Brilliant Arabesco

Konglomerat jest elegancki i dodaje wnętrzu szlachetności – ładnie uzupełnia go drewno. Jeśli więc jesteście fanami tego ostatniego, wykorzystajcie materiał od TechniStone® do ozdoby np. ściany, gdzie umiejscowiono kominek. Stworzycie salon przytulny i ponadczasowy. Oraz łatwy do utrzymania w czystości, co szczególnie ważne w pobliżu domowego „paleniska”. Warto dodać, że konglomerat jest bardzo wytrzymały i oporny na plamienie. Poza tym ma aż 10 lat gwarancji.