Inspiracje na 2019 – biel, czerń i szarości

Wraz z Nowym Rokiem wielu z nas myśli o wprowadzeniu zmian. To doskonały czas na wybór nowych rozwiązań, takich jak odświeżenie wyglądu naszej kuchni czy łazienki. Jakie trendy panują w tym sezonie? Na początku roku 2019 królują biel, czerń i szarości – idealnym dopełnieniem wnętrza będą nowe odcienie konglomeratu kwarcowego marki TechniStone®.

Inspiracje na sezon 2019

Biel, czerń i odcienie szarości to klasyczne połączenia nadające wnętrzom czystości i przejrzystości. Niezależnie czy wybierasz styl minimalistyczny, czy też chcesz urządzić swój dom w sposób tradycyjny lub rustykalny – te barwy współgrają z niemal każdą aranżacją.  Dodatkowo, gdy do dekoracji wykorzystamy akcesoria o żywszych kolorach – nasze wnętrze będzie prezentować się niezwykle elegancko i nabierze ono charakteru.

Niezwykle istotną rolę grają tutaj najlepszej jakości materiały. Blaty kuchenne,  czy płytki podłogowe wykonane z konglomeratu kwarcowego marki Technistone zapewnią trwałość i nadadzą niepowtarzalny charakter każdemu pomieszczeniu.

  • Save

Fot. Calacatta marki TechniStone

Czarno-białe inspiracje od TechniStone®

Taurus Terazzo Grey to nowy odcień z kolekcji Rustica marki Technistone, dostępny w wariancie matowym lub z połyskiem. Dzięki zbalansowanej kombinacji bieli, czerni i brązu idealnie wpisuje się on zarówno do mniejszych jak i większych pomieszczeń.

Dla miłośników klasycznej czerni, Technistone przedstawia nowy kolor Poetic Black, którego głębia w połączeniu z białymi dodatkami stworzy idealną kompozycję minimalistyczną.

  • Save

Fot. ściana Poetic Black TechniStone®

Fantasy Grey oraz Mystery White optycznie powiększy pomieszczenie, a dzięki dodatkom o kontrastowych barwach poczujemy się przytulnie. Ich szlachetny wygląd w połączeniu z wysoką trwałością sprawi, że wybór ten okaże się zmianą na lepsze w nadchodzącym Nowym Roku. Możliwości zastosowań konglomeratów kwarcowych Technistone jest bardzo dużo, a jedyne, co może nas ograniczyć to wyobraźnia.