Ich wysokość schody

Schody to element architektury, który nie tylko łączy strefę dzienną z wyższymi piętrami, ale również upieksza wnętrza, stając się niejednokrotnie ich kluczową ozdobą. Aby perfekcyjnie komponowały się z ogólnym wystrojem domu i pasowały do aranżacji,  ważne jest, by odpowiednio dobrać nie tylko ich materiał, ale i formę.

Schody są elementem wnętrza, który charakteryzuje się ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Dlatego mając je we własnym mieszkaniu warto pomyśleć o ich wyeksponowaniu w charakterze unikalnego elementu dekoracyjnego. W zależności od pozostałych elementów wykończenia wnętrza i obranej stylistyki schody mogą być zarówno dostojne jak i ekstrawaganckie. Można eksperymentować z ich formą, wykończeniem, materiałem, z którego są zbudowane, ale przede wszystkim z kolorem. Dla amatorów odważnych rozwiązań architekci polecają najnowszy trend – schody w kolorze czerwonym, do stworzenia których idealnie nadają się płyty kwarcowe Starlight Ruby TECHNISTONE. Posiadają one wyraźną strukturę z migotliwymi elementami kwarcu i zwierciadeł, co daje efekt błyszczącego rubinu o szlachetnej poświacie. Zamontowane w schodach ledowe oświetlenie spotęguje błyskotliwość powierzchni, rozświetli wnętrze i pozwoli poczuć się użytkownikowi jak gwiazda w świetle reflektorów. Takie oryginalne schody w kolorze szykownego karminu dostojnie ozdobią wnętrze i będą stanowić ciekawy element dekoracyjny, przypominający czerwony dywan – symbol klasy, luksusu i elegancji.

Ten intrygujący element dekoracyjny w zestawieniu ze złotymi dodatkami czy beżem wprowadzi do aranżacji subtelną nutę klasyki, a w kontraście z bielą czy szarością ścian zaprezentuje się bardzo nowocześnie. Czerwone stopnie dopełnić można oryginalną balustradą, będącą zwieńczeniem efektownej aranżacji w stylu Hollywood.