Gdzie znajdziesz TechniStone®? – nasze międzynarodowe realizacje

Marka TechniStone® jest wiodącym producentem płyt z konglomeratu kwarcytowego w Polsce i na świecie. W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na najlepszej jakości oraz sprostaniu oczekiwaniom klientów. Możemy się pochwalić wieloma interesującymi realizacjami na terenie całego świata.

W Polsce realizowaliśmy kilka ciekawych projektów, takich jak wyposażenie wnętrza w Operze w Szczecinie.

  • Save

Fot. Kawiarnia w Operze w Szczecinie
Jedną z największych realizacji TechniStone® w ubiegłym rokujest Centrum Biznesowe – Centrum ZANA w Lublinie, gdzie zastosowano materiał na  ścianach, posadzkach, holu wejściowym, recepcji i toaletach.

Światowe realizacje

Marka TechniStone® może także pochwalić się wieloma realizacjami na terenie całego świata. Nasze projekty wykonaliśmy m.in. w Dubaju, Anglii, Australii, Czechach czy też w Singapurze.
Jedną z realizacji jest wyposażenie mieszkań znajdujących się na terenie pokaźnego centrum handlowo- rozrywkowego City Walk w Dubaju. Konglomerat kwarcytowy TechniStone® w kolorach Gobi Grey i Harmonia Yosemite wyposażył łazienki oraz kuchnie w tych obiektach.

  • Save

  • Save

Fot. Wyposażenie apartamentów City Walk – Dubaj

Wiele z naszych realizacji to także wyposażenie sklepów i stanowisk sprzedażowych w galeriach handlowych. TechniStone® możecie więc znaleźć na największym lotnisku w Europie – Londyn Heathrow.

  • Save

  • Save

Fot. Stoiska handlowe Lotnisko Londyn Heathrow