Fantastyczne przyjęcie TechniStone® Taurus Terazzo Grey

Nowości zawsze nas ekscytują i inspirują. W 2019 do rodziny kolorów TechniStone® dołączył Taurus Terazzo Grey. Ten typowo włoski wzór konglomeratu kwarcytowego od początku przypadł do gustu projektantom wnętrz i stał się jednym z najczęściej wybieranych kolorów przez naszych klientów.

Taurus Terazzo Grey – uniwersalna nowość

Taurus Terazzo Grey należy do kolekcji Rustica i dostępny jest w wariancie matowym lub z połyskiem. Na popularność koloru z pewnością wpływa jego uniwersalność. Świetnie sprawdza się jako obicie podłogi, ścian czy też element wystroju łazienki i kuchni. Ciekawa faktura idealnie wpisze się w wystrój wnętrza w tradycyjnym lub włoskim stylu, ale może też urozmaicić loftowe, skandynawskie pomieszczenie.

  • Save

Fot. TechniStone® Taurus Terazzo Grey

Ponadto, dzięki zbalansowanej kombinacji bieli, czerni i brązu idealnie wpisuje się on zarówno do mniejszych jak i większych pomieszczeń. Jedną z ostatnich realizacji z wykorzystaniem Taurus Terazzo Grey, jest projekt nowoczesnej, minimalistycznej łazienki.

  • Save

Postaw na ciekawe rozwiązania

Ciemny wzór z drobnymi elementami w odcieniach szarości tworzy ciekawy obraz na ścianach łazienki. Wbudowane półka w towarzystwie pomysłowego oświetlenia dodaje minimalistycznego charakteru i wpływa na zwiększenie funkcjonalności łazienki.

  • Save

Ten wyjątkowo udany projekt to tylko jeden z wielu pomysłów wykorzystania tego koloru TechniStone®. Z niecierpliwością czekamy na kolejne inspirujące wnętrza tego niezwykłego wzoru.

  • Save