Erupcja piękna

Żywioły inspirują nas od zawsze. Lawa, torująca sobie siłą drogę na powierzchnię, gorąca i nieustępliwa, jednocześnie fascynuje i budzi grozę. To właśnie jej różnorodne kształty odzwierciedla nowa kolekcja Pearl. Trzy wzory TechniStone® stworzone zostały z inspiracji nieposkromioną potęgą wulkanu.

Obudź żywioły w swoim wnętrzu

  • Save

 

Kolory kolekcji Pearl to ucieleśnienie siły i energii płynącej z wnętrza ziemi. Budzą piękno nieokiełzanej natury i pozostawiają w sobie ślad jej mocy. To doskonały motyw dla produktów, których struktura celowo przypomina procesy zachodzące w tej wspaniałej, naturalnej scenerii – Pearl Lava, Pearl Delta, Pearl Rocca. Energia wulkanu zamieni Twoje wnętrze w eksplozję piękna i zapierające dech w piersiach estetyczne przeżycie.        

 

Pearl kolekcja - Pearl Lava, Pearl Delta, Pearl Rocca
  • Save

 

Ciemne barwy potrafią obudzić w przestrzeni oczekiwaną inność. Rozdzielają przestrzeń i jasno wyznaczą jej centrum. Dlatego właśnie coraz chętniej przy projektowaniu wnętrz sięga się po ciemne odcienie.  Zmysłowość czarnego tła oraz przecinające je nieregularne białe żyłki niosą w sobie pragnienie wyróżniania się.

 

Energia w kolorach nocy

  • Save

„Osobiście uwielbiam ciemne wnętrza, ponieważ nie są dla każdego. W ogóle lubię ciemne kolory, nie tylko w kuchni, ale także w postaci ciemnych elementów wyposażenia i akcesoriów. Większość ludzi boi się, że takie kolory zmniejszą przestrzeń, ale wystarczy porządnie skupić się na ich właściwym oświetleniu. To alfa omega projektowania ciemnych wnętrz. Ciemne kolory tworzą bardzo przyjemną, wręcz intymną przestrzeń. W przypadku konglomeratu kamiennego odpada ponadto problem z utrzymaniem go w czystości i dobrym stanie, z czym trzeba się liczyć u większości ciemnych materiałów. Efekt końcowa jest po prostu fascynujący.” – ocenia stosowanie ciemnych elementów projektantka wnętrz Zuzana Fašungová.

Trwałe piękno bez kompromisów

Obecne szybkie tempo życia wymaga tworzenia precyzyjnie rozwiązanych, funkcjonalnych i zdrowych przestrzeni, w których codziennie przebywamy, czy to prywatnie, czy w pracy. Konglomerat kamienny TechniStone® to technologicznie zaawansowany materiał, którego właściwości w zakresie wytrzymałość spełniają wymagania nowoczesnego człowieka. W postaci płyt łazienkowych lub kuchennych, płyt podłogowych, parapetów, blatów lub elementów wystroju stylowo wpasowuje się w przestrzenie, w których liczy się świetny design i długa żywotność.

www.technistone.com