Dlaczego warto wybrać podłogę z konglomeratu kwarcytowego?

Wytrzymała, bezpieczna i łatwa w utrzymaniu – taka powinna być idealna podłoga. Coraz większą popularność zyskuje powierzchnia podłogowa z konglomeratu kwarcytowego. Jeśli zastanawiasz się nad nową podłogą w kuchni, przedpokoju czy na tarasie – pomyśl nad wyborem konglomeratu kwarcytowego.

Odporność ponad wszystko

Konglomerat kwarcytowy TechniStone® to niezwykle wytrzymały materiał. W jego skład wchodzi elastyczna żywica poliestrowa i zmielony kwarc, który w dziesięciostopniowej skali twardości Mohsa, otrzymał aż 7 punktów! Dzięki temu podłoga z konglomeratu kwarcytowego będzie odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, co sprawi, że będziemy mogli cieszyć się nią jak najdłużej.

  • Save

Łatwość w utrzymaniu

Konglomerat kwarcowy jest również niezwykle prosty w utrzymaniu. Jest odporny na działanie silnych środków dezynfekujących i czyszczących. Bezporowa powierzchnia blatu nie przyjmuje zabrudzeń i jest odporna na wilgoć, bakterie i pleśń. W celu utrzymania podłogi w czystości wystarczy regularne mycie jego powierzchni wodą z dodatkiem naturalnego detergentu.

Bogata oferta kolorów i struktur

Jeśli zdecydujesz się na podłogę z konglomeratu kwarcowego TechniStone®, możesz dokonać wyboru spośród bogatej palety projektów. Możesz dostosować powierzchnię do nawet najbardziej wyszukanego wnętrza. Oprócz klasycznej bieli, czerni i szarości, w ofercie znajdziesz nawet najbardziej fantazyjne odcienie i wzory.

  • Save