Design wprost z wnętrz gwiazd szklanego ekranu

Domy gwiazd zachwycają przestronnością, elegancją i dobrym smakiem. Wielu celebrytów chętnie chwali się swoimi wnętrzami, a ich fani dążą do tego, aby urządzić swoje domy czy mieszkania na ich wzór. Podpowiadamy jak przenieść namiastkę Hollywood z materiałami Technistone do swojego wnętrza.

Gwiazdorski styl w zaciszu Twojego M.

Celebryci znani są ze swojego zamiłowania do luksusu i przepychu, co widać między innymi po ich sposobie urządzania wnętrz, którym chętnie chwalą się na przykład w mediach społecznościowych. Do zwieńczenia przestronnych pomieszczeń gwiazdy zwykle wykorzystują materiały najwyższej jakości – drogocenne kamienie, egzotyczne gatunki drewna etc., bez względu na to ile kosztują oraz skąd trzeba je sprowadzić. Najważniejsze, aby takie wnętrze przykuwało uwagę. W roli mebli oraz dodatków świetnie sprawdzają się natomiast elementy, które zostały zaprojektowane na specjalne życzenie gwiazdy, dzięki czemu są unikalne, a dla wielu fanów stanowią oryginalną inspirację do urządzenia własnych czterech ścian.

  • Save

Czego nie może zabraknąć w gwiazdorskim wnętrzu?

Piękne, odbijające światło podłogi, nieskazitelnie czyste i eleganckie blaty kuchenne czy na przykład armatura łazienkowa wykonana według osobistych preferencji celebryty to tylko niektóre z elementów, które charakteryzują wnętrza gwiazd szklanego ekranu. Wyobrażając sobie takie przestrzenie wielu z nas może pomyśleć, że na taki luksus oraz wyszukany styl mogą pozwolić sobie tylko nieliczni. Na szczęście to tylko nasze błędne przekonanie. Na rynku wnętrzarskim jest obecnie tak duży wybór materiałów wykończeniowych, mebli czy dekoracji, że każdy może dopasować je do własnych potrzeb i upodobań, a nawet budżetu, wprowadzając do swoich aranżacji namiastkę Hollywood.

  • Save

Kamień udoskonalony technologicznie – design z najwyższej półki

Takie możliwości dają na przykład elementy wykonane z konglomeratów kwarcytowych Technistone. Jeśli marzysz o podłodze pełnej blasku, wybierz produkty linii Starlight, które efektownie się mienią pod wpływem światła, natomiast, jeśli cenisz piękno naturalnego kamienia, ale szukasz tańszej alternatywy, postaw na płyty z kolekcji Noble lub Serenity, które swoim wyglądem do złudzenia przypominają najszlachetniejsze i najpiękniejsze marmury świata. Elementy Technistone świetnie sprawdzą się w roli okładzin podłogowych i ściennych, blatów, fartuchów kuchennych, a nawet designerskich zlewów czy umywalek. Materiały te są bardzo łatwe w obróbce, więc można wykorzystać je przy realizacji każdego, nawet najbardziej skomplikowanego projektu.

  • Save

Nowoczesny design, duży wybór kolorystyczny i wzorniczy, najwyższa jakość i świetne właściwości użytkowe to główne cechy, dzięki którym produkty Technistone idealnie sprawdzą się we wnętrzach osób, którą chcą mieszkać, tak jak gwiazdy szklanego ekranu.