Czerń – powiew elegancji w Twoim domu

Czerń to bez wątpienia jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów. To częsty wybór zarówno w modzie, jak i projektowaniu wnętrz. Prezentuje się korzystnie zarówno
w towarzystwie bieli, jak i bardziej wyrazistych barw, jak czerwień czy odcienie złota.  

Wybierz swój odcień czerni

Niezależnie od tego czy decydujesz się na styl nowoczesny czy też bardziej klasyczny i tradycyjny –wybierz odcień, który będzie pasował do Twojego wnętrza.

Chcesz, by zawsze elegancka czerń była obecna w twoim wnętrzu? Zapoznaj się  z produktami marki Technistone.

Poetic Black to nowość w ofercie Technistone®. Charakteryzuje się niezwykłą głębią i stanowi wyjątkową kwintesencję stylu i dobrego designu.

  • Save

Wśród kolekcji marki Technistone®, miłośnicy czerni znajdą również  inne propozycje konglomeratu kwarcowego, który mogą dostosować do swoich upodobań. Ciekawym wyborem jest z pewnością kolor Starlight Black. Dzięki wyjątkowej lustrzanej strukturze, podkreśla on styl pomieszczenia i rozświetla je. Starlight Black to świetne rozwiązanie dla wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu glamour.

  • Save

Jeśli preferujesz elegancki efekt najlepszej jakości marmuru – konglomerat kwarcowy Technistone® z kolekcji Noble Argos Nero jest dla Ciebie.

  • Save

Czerń Technistone® doda wnętrzu szyku, klasy i elegancji. Czarna podłoga, czarny blat czy wyspa kuchenna z pewnością stanowić będą mocny akcent każdej kuchni.

Czerń świetnie wygląda jako element wystroju łazienki. Przełamanie tej barwy elementami o jaśniejszych barwach nada harmonii wnętrzu.