Ciao Bella – wprowadź włoski styl do swojego wnętrza

Kuchnia to niewątpliwie serce każdego domu. To tutaj przygotowujemy aromatyczną kawę i relaksujemy się przyrządzając ulubione potrawy dla naszej rodziny. Włosi, tak jak my, cenią sobie domowe ognisko. Stąd też często odnajdujemy się w tradycyjnie urządzonym wnętrzu, na styl prosto ze słonecznej Italii. Niezwykły kolor konglomeratu kwarcowego TechniStone® Calacatta to idealne dopełnienie włoskiego stylu w naszej kuchni.

Wybierając aranżację naszej kuchni we włoskim stylu, możemy dobrać różnego rodzaju kolorystykę. Dominują jednak przede wszystkim naturalne kolory, takie jak brązy, beże z dodatkami szarości, ale także złoto czy biel. Należy też pamiętać, że stylistyka ta charakteryzuje się prostotą i harmonią. Blaty kuchenne TechniStone® z kolekcji Serenity dopełniają wnętrze i idealnie komponują się w ten wyjątkowy styl.

  • Save

Konglomerat kwarcytowy Crystal Calacatta Amnis posiada piękne użylenia utrzymane w subtelnym, szarym wybarwieniu, natomiast Crystal Calacatta Silva w delikatnym odcieniu brązu.  W połączeniu z klasycznymi meblami włoskimi w naturalnych, stonowanych kolorach stworzą nastrój prosto z tradycyjnego śródziemnomorskiego wnętrza. Materiał będzie pasował nie tylko jako blat kuchenny, ale także element dekoracyjny ściany, podłogi czy też schodów.

Crystal Calacatta od marki TechniStone® cieszy się dużym zainteresowaniem wśród miłośników tradycyjnego, włoskiego wnętrza. Kolor w połączeniu z naturalną barwą drewna i stonowanymi dodatkami tworzy wnętrze zarówno nowoczesnej, jak i tradycyjnej kuchni w stylu włoskim.

  • Save

Funkcjonalność kuchni urządzonej w stylu włoskim

Jeśli decydujemy się na urządzenie wnętrza we włoskim stylu, warto pamiętać o dostosowaniu go do naszych potrzeb. Kuchnia powinna być jak najbardziej funkcjonalna i wygodna. Dzięki właściwościom konglomeratu kwarcowego TechnStone® mamy niezliczone możliwości tworzenia naszej przestrzeni. Możemy wykorzystać materiał do budowy blatów, podłogi, czy płytek ściennych, które nie tylko wprowadzą w nastrój słonecznej Italii, ale będą wytrzymałe i wygodne w codziennym użytkowaniu.   

  • Save