Bursztynowa komnata – czyli bursztyn najlepszy na jesień!

Kolory, które nas otaczają, wpływają na nasze samopoczucie i usposobienie. Tajemniczy bursztyn o ciepłym wybarwieniu przechodzącym przez odcienie pomarańczu i żółci wprowadzi do każdego wnętrza przytulny klimat, który sprawi, że będziemy pozytywnie nastawieni i chętni do działania, a jesienna chandra nas nie dopadnie!

Bursztynowa jesień w naszych wnętrzach

Choć polska jesień ze względu na swoje piękne kolory podziwiana jest na całym świecie, niestety często daje się nam we znaki ze względu na dokuczającą o tej porze roku na zewnątrz pluchę i chłód. W konsekwencji wielu z nas dopada wtedy jesienna chandra, a poranne wstawanie z łóżka okazuje się być istną katorgą. Poprawić humor możemy sobie na przykład poprzez zmianę wystroju wnętrz, wprowadzając do nich wyjątkowe kolory jesieni – przede wszystkim pomarańcz i żółć, czyli odcienie typowe dla bursztynu, który w tym sezonie jest tak modny! Taka kolorystyka doda aranżacjom przytulności, przyjemnego ciepła i przyjaznego charakteru, a nas każdego dnia będzie pozytywnie nastawiać do działania, ponieważ pomarańcz i żółć niewątpliwie należą do najbardziej optymistycznych kolorów w całej palecie.

  • Save

Kolor bursztynowy – do jakich wnętrz i w jakiej postaci?

Kolor bursztynowy sprawdzi się w każdym pomieszczeniu naszego domu czy też mieszkania, jednak pamiętać należy o tym, aby stosować go z umiarem. Dobrym rozwiązaniem będzie wybór stonowanego tła, a wykorzystanie pomarańczu lub żółci jedynie w formie niewielkich elementów wyposażenia, tak jak na przykład fotel czy puf, tkanin, pledów oraz sezonowych dekoracji. Dzięki temu o każdej porze roku można z łatwością zmieniać wystrój wnętrz bez wielkich nakładów finansowych. Jeśli lubimy biel, dobrym rozwiązaniem będzie wykonanie blatu kuchennego ze śnieżnobiałego materiału Crystal Absolute White. Wolimy rysunek kamienia? Może w takim razie spodoba nam się posadzka z konglomeratu kwarcytowego Noble Calista lub Noble Botticino o beżowej powierzchni i delikatnym rysunku lub Crystal Calcatta Silva o pięknym, dynamicznym brązowawym użyleniu malującym się na białym tle? A może naszym ulubieńcem jest brąz? W takim razie wykonajmy schody lub obudowę kominka z materiału Noble Athos Brown czy mieniącego się Starlight Brown. Bursztyn lubi biel, beże i brązy, dlatego doskonale wypada na ich tle. Produkty Technistone utrzymane w tych wybarwieniach same w sobie są ponadczasową i uniwersalną ozdobą wnętrza, dlatego gdy dodatki w kolorze bursztynu nam się znudzą i trafią w pudłach na strych, my wciąż będziemy mogli cieszyć się modnymi wnętrzami.

  • Save