Brilliant Arabesco i Brilliant Galaxy – poznaj nasze nowości!

Brilliant Arabesco i Brilliant Galaxy to dwa materiały, które niedawno dołączyły do oferty Technistone. Powierzchnie łączą w sobie wysoki połysk z rysunkiem charakterystycznym dla naturalnych kamieni. Brzmi intrygująco, prawda?

Kilka słów o nowościach

Dwie najnowsze propozycje od Technistone za sprawą swojej zwiercielanej stuktury, potrafiącej rozświetlić wnętrze oraz rysunkowi przywodzącemy na myśl wygląd autentycznych marmurów, są wprost stworzone dla osób szukających ponadczasowych, stylowych połączeń. Obie powierzchnie, tak jak i resztę produktów Technistone, cechują bardzo dobre parametry techniczne. Przede wszystkim są one nienasiąkliwe, dlatego z powodzeniem znajdą zastosowanie w pomieszczeniach, w których mamy kontakt z wodą. Ponadto, mają one podwyższoną odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, są łatwe w pielęgnacji oraz posiadają higieniczną powierzchnię. Konglomeraty kwarcytowe Brilliant Arabesco i Brilliant Galaxy możemy wykorzystać do wykonywania blatów, fartuchów kuchennych, posadzek, okładzin ściennych, kominkowych oraz schodowych, stylowo zwieńczając każdą aranżację!

Brilliant Arabesco

Konglomerat kwarcytowy Brilliant Arabesco odznacza się efektownie mieniącym się, krystalicznie białym tłem. Ekspresji nadają mu finezyjne, jasnoszare żyłkowania. Materiał ten doskonale sprawdzi się w stylizacjach powstałych z fascynacji Skandynawią, gdzie prym wiodą bardzo jasne tonacje oraz we wnętrzach urządzonych w duchu glamour, w których dominuje wszechobecny blask.

Brilliant Galaxy

Materiał Brilliant Galaxy to propozycja dla wielbicieli głębokich, ciemnych kolorów. Na czarnym tle powierzchni przenikają się delikatne, białe żyłkowania doskonale współgrające z błyszczącymi drobinkami wtopionymi w jego skład. Konglomerat kwarcytowy Brilliant Galaxy świetnie zaprezentuje się w pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnej odsłonie, stanowiąc w nich mocny punkt aranżacyjny.